دوره های آموزشی

ساعت

خوش آمدید

آموزش مکاتبه ای

بنام خدا

دوره هایی که توسط آموزشگاه سیگنال سیستم برگزار میشوند دوره هایی فنی بوده و اکیدا نیازمند به آموزش حضوری در محیط کار میباشند. همین امر موجب میشود کلاس های ما بصورت خصوصی ، یعنی نفر به نفر و در محیط کار واقعی ، یعنی مغازه برگزار گردد.

کلاس هایی که توسط برخی از آموزشگاه ها بنام دوره آموزش نصب دزدگیر یا آموزش سیستم صوتی دایر گردیده و بصورت کلاسی تئوری و در زیر یک سقف برگزار میشوند ، بیشتر شبیه به یک کلاس آموزش زبان یا کلاس های آمادگی برای کنکور بوده و اصلا مناسب برای دوره هایی فنی همانند آموزش نصب دزدگیر یا سیستم صوتی نمیباشند .

قصد ما از آموزش در محیط کار اینست که هنرجوی مربوطه در حین فراگیری مطالب علمی و تئوری که لازمه این کار میباشند ، همزمان در محیط کار با نکات فنی این حرفه هم آشنا شده و خود شخصا تجربیات لازم را در محیط کار فراگیرد.

بنایراین توصیه اکید ما به شما اینست که اگر قصد این را دارید که ، حرفه ای مانند نصب دزدگیر اتومبیل را بصورت تئوری ، بکمک سی دی آموزشی و از راه دور فرا گیرید بهتر اینست که کلا  این کار را فراموش کرده و بدنبال مشاغلی مانند حسابداری و مانند آن بروید.

درعین حال آموزشگاه سیگنال سیستم با کسب تجارب فراوان و تربیت هنرجویان بسیار در طی سالیان اخیر  نسبت به مشکلات برخی از  هنرجویان عزیز آگاهی کامل دارد . کسانی که مشتاقانه در پی فراگیری این حرفه بوده و باید از راه دور رنج سفر به تهران را برخود هموار نموده و دراین راه هزینه های آنرا از قبیل کرایه رفت و آمد ، خورد و خوراک و مسافرخانه  را نیز متقبل گردند . جهت رفاه حال این دسته از هنرجویان و برای اینکه  طول دوره آموزشی شان به حداقل ممکن کاهش یابد ، دوره مکاتبه ای  ویژه ای را تدارک دیده ایم. در این دوره هنرجو میتواند با ثبت نام در دوره مورد نظر خود ، جزوه آنرا بصورت پستی دریافت نموده و آنرا طی مدت دلخواه خود (مثلا یک یا دو هفته) مطالعه نماید . در طول این مدت هنرجو میتواند از طریق تلفن یا پست الکترونیک سوالات خود را مطرح نموده و رفع مشکل نماید . سپس در اولین فرصت ممکن به تهران آمده تا بخش عملی آموزش خود را  در تهران تکمیل نماید . باین ترتیب مدت زمان آموزش تئوری شما در محل اقامتتان برگزار شده و در وقت و هزینه شما صرفه جویی میشود.


بامید موفقیت شما

سیگنال سیستم

جستجو وب سایت سیگنال سیستم

..:: کارآموزان سیگنال سیستم ::..

دانستنیها

آمارگیر

کليه حقوق اين سايت متعلق به سیگنال سیستم بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

طراحی وب سایت | طراحی گرافیک | هاست و دامین